Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jennifer Aniston dhe Angelina Jolie pėrballė njėra-tjetrės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jennifer Aniston dhe Angelina Jolie pėrballė njėra-tjetrės   15/2/2008, 20:27

Pas shumė vitesh shmangie, Jennifer Aniston, Brad Pitt dhe Angelina Jolie do tė takohen njė natė para ndarjes sė ēmimeve Oskar.
“Jennifer dėshiron tė shkojė”, ka thėnė njė i afėrt i Aniston, “por ajo e din qė mund tė ndodhė ndonjė pėrplasje”.

Nė tė kaluarėn Jolie, e cila ka njė fėmijė biologjik me Pittin dhe si duket ėshtė shtatzėnė me tė dytin, ka thėnė qė mirėpret njė takim me Aniston.

Duket se edhe Aniston ėshtė pajtuar tė takohet me ēiftin. Njė shoqe e saj ka thėnė: “Ajo mė ka thėnė se shmangia ndaj Brad Pitt dhe Angelina Jolie ėshtė mė e dhimbshme se vet takimi me ta”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Jennifer Aniston dhe Angelina Jolie pėrballė njėra-tjetrės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: