Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 “Nga 1 tek 10” videoklipi i ri i Zanfina Ismajlit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: “Nga 1 tek 10” videoklipi i ri i Zanfina Ismajlit   15/2/2008, 20:25

Kėngėtarja Zanfina Ismajli ka realizuar videoklipin e saj mė tė ri “Nga 1 tek 10”.Muzika, teksti dhe orkestrimi i kėsaj kėnge janė bėrė nga kantautori i njohur shqiptar Flori.

Ky nuk ėshtė bashkėpunimi i parė i kėngėtares me kėtė tė fundit, dhe pikėrisht suksesi i bashkėpunimeve tė mėhershme mes artistėve ka bėrė qė ata tė bashkėpunojnė sėrish. Videoklipi “Nga 1 tek 10” ėshtė realizuar nė Maqedoni ndėrsa kėngėtarja nė tė ka zgjedhur qė tė ketė njė imazh tjetėr, pėrkatėsisht tė shndėrrojė veten nė njė femėr me stilin e viteve 60, pėr sa i pėrket pamjes. Me realizimin final tė spotit, Ismajli nuk ėshtė ndarė edhe aq e kėnaqur ngase kėrkesat e saj kanė qenė mė tė mėdha sesa ėshtė prezantuar nė videoklip. Nė njė bisedė pėr emisionin “Express Live”, kėngėtarja ka thėnė se sė shpejti do tė nisė pėrgatitjet pėr albumin e saj mė tė ri, pėrkatėsisht albumit e dytė nė karrierėn solistike.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
“Nga 1 tek 10” videoklipi i ri i Zanfina Ismajlit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: