Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 E shoqerueshmja Ingrid Gjoni!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: E shoqerueshmja Ingrid Gjoni!   15/2/2008, 20:23

Gjithnje ka deklaruar se mikja e saj me e ngushte, me te cilen ka jo vetem lidhje miqesore, por edhe profesionale eshte Ciljeta Xhilaga. Por, duket se prej disa kohesh, kengetarja seksi Ingrid Gjoni nuk i kalon me oret e vona te darkes me te, por me dy shoqe te tjera po aq simpatike. Ashtu si dhe ne kete foto, ku kengetarja pasi ka shijuar nje kafe ne ambientet e nje bari te njohur brenda kullave binjake, e shoqeruar edhe nga dy mikeshat e saj, njera prej tyre modele teper e njohur ne Shqiperi u larguan me makinen e Ingridit per nje tjeter feste qe i priste ne nje nga klubet e kryeqytetit.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
E shoqerueshmja Ingrid Gjoni!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: