Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Aurela patriote!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Aurela patriote!   15/2/2008, 20:22

Kengetarja vlonjate Aurela Gace nuk le eveniment shqiptar pa marre pjese, sa here qe ndonje i tille zhvillohet ne Amerike. Me e fundit ka qene sfilata e famshme e stilistes Mirela Nurce qe u zhvillua ne New York. Aurela, si gjithmone e shoqeruar nga Eli Fara, nuk kishin sesi t,i mungonin nje ngjarje te tille ku per here te pare nje fashion dizagn shqiptare prezanton punet e saj ne pasarelat e huaja. Ndjenja patriotike e saj perforcohet edhe me kur mendon se ajo ka vendosur qe te publikoje nje album te plote me kenge popullore vlonjate. Elementi qe binte me teper ne sy gjate mbremjes, ishte edhe looku i ndryshuar i Aureles, ku nga nje model "alla" Rihana, me te cilen ajo doli tek festivali Ii “Kenges Magjike”, kengetarja eshte kthyer ne nje biondine te theksuar

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Aurela patriote!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: