Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Orinda, dashuri ne Irlande?!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Orinda, dashuri ne Irlande?!   15/2/2008, 20:22

Jo pak here eshte perfolur ne media, origjina irlandeze e kengetares Orinda Huta. Por, duke qene se motra e madhe e familjes eshte martuar atje, duke fituar edhe nenshtetesine irlandeze, kjo e ka ndihmuar Orinden qe te vizitoje shpesh kete vend, aq sa lolita simpatike ka zgjedhur qe te jetoje shume pak ne Tirane. Keshtu ka ndodhur edhe keto dite! Pasi e motra ka ardhur sebashku me bebin e vogel ne Shqiperi, Orinda nuk ka vonuar qe t,a ndjeke pas ne Irlande, ku do i duhet te qendroje per disa muaj. Ajo qe ne fakt i ka bere mediat e ketushme te aludojne, eshte fakti se ndoshta keto udhetime te shpeshta te kengetares kane te bejne me ndonje dashuri ne horizont mes dhe nje djaloshi simpatik me origjine irlandeze, me te cilin ajo ndan jeten private.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Orinda, dashuri ne Irlande?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: