Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britney nuk dėshiron tė kujdeset pėr fėmijėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Britney nuk dėshiron tė kujdeset pėr fėmijėt   15/2/2008, 20:20

Britney Spears ndjen mungesė pėr fėmijėt e saj, por nuk dėshiron qė t’i marrė ata nėn kujdes gjatė gjithė kohės, ka bėrė tė ditur burri i parė i kėngėtares problematike, Jason Alexander.
Alexander, i cili ishte i martuar me Britneyn vetėm pėr 55 orė nė vitin 2002, thotė se kėngėtarja e pranon se ėshtė njė nėnė e papėrshtatshme dhe nuk i dėshiron t’i marrė nėn kujdes dy djemtė e saj Sean Preston dhe Jayden James.
“Ajo dėshiron t’i shoh ata, por nuk dėshiron qė tė jetė nėnė gjatė gjithė kohės. Ajo ka thėnė se nuk i intereson nėse nuk do tė mund t’i ketė pranė vazhdimisht dhe se gjithmonė mundet tė ketė fėmijė tė tjerė mė vonė”, ka thėnė Alexander.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Britney nuk dėshiron tė kujdeset pėr fėmijėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: