Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Heidi Klum modelja mė seksi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Heidi Klum modelja mė seksi   15/2/2008, 20:18

Modelja gjermane Heidi Klum ka kryesuar nė njė sondazh tė fundit tė zhvilluar nė internet rreth modeleve mė seksi.
Ylli i pistave ka mposhtur modelet braziliane, Gisele Bundchen dhe Adriana Lima, pėr tu ngjitur numėr 1 nė listėn e faqes Models.com.
Nė mesin e modeleve mė “hot”, si e katėrta nė listė ėshtė gjendur edhe Tyra Banks, e cila tashmė ėshtė larguar nga modelimi.
Lista e plotė e dhjetė modeleve mė tė nxehta sipas Models ėshtė:
1. Heidi Klum
2. Gisele Bundchen
3. Adriana Lima
4. Tyra Banks
5. Karolina Kurkova
6. Alessandro Ambrosia
7. Isabelli Fontana
8. Yamila Diaz-Rahi
9. Ana Beatriz Barros
10. Natalia Vodianova.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Heidi Klum modelja mė seksi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: