Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Edhe Al Pacino pjesė e James Bondit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Edhe Al Pacino pjesė e James Bondit   15/2/2008, 20:17

Legjenda e Hollywoodit, Al Pacino do tė jetė pjesė e filmit tė ardhshėm mbi agjentin sekret, James Bond, qė titullohet "Quantum of Solace".
Ylli i filmit “Godfather” ėshtė pajtuar tė merr pjesė si i ftuar nė filmin e ardhshėm pėr super-spiunin, pas disa kontakteve tė fshehta. Megjithatė, Pacino do tė ketė vetėm njė rol tė vogėl nė film.
“Nuk ėshtė rol i madh, por ėshtė shumė i rėndėsishėm. Tė gjithė janė tė emocionuar qė do tė paraqitet njė aktor aq i madh nė filmin anglez. Do tė jetė pėrrallore ta shohim atė kundėr Bondit”, ka thėnė njė burim.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Edhe Al Pacino pjesė e James Bondit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: