Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Urime Dita E Shėn Valentinit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Urime Dita E Shėn Valentinit   14/2/2008, 17:11Tė Ndėruar Bashkbisedues Tė Albania.Bestgoo.com Ju Pėrshendes T`Gjithve Pik Sė Pari Edhe Ju Uroj Ditėn E Shėn Valentinit Tė Gjith Atyre Pėrsonave Qė Jan Te Dashurar Ju Deshiroj Qdo T`Mir nė Jet Nė Familjet E Juaj Mbizotrroft Dashurija Harmonija Pran Juve Qoft Ky Vit I Plotėsimit Te Aspiratave Tuaja Dhe Ju Qoft Nje DASHURI e Sinqert Ne Mes Veti
Staffi AlbaniaForum Edhe Niher Ju Uron T`Gjithve Ditėn E SHen Valentinit Dashuri Sa me Shum se Pa Dashuri SKa Jet._________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Urime Dita E Shėn Valentinit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: