Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hajnat vjedhin nė shtėpinė e Osmanit tė Stupcave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Hajnat vjedhin nė shtėpinė e Osmanit tė Stupcave   14/2/2008, 17:02

Burime tė afėrta me artistin e njohur Osman Azemi-Stupcat, kanė njoftuar javen e kaluar nė orėt e vona tė natės, hajnat kanė vjedhur gjėsende me vlerė nė shtėpinė e artistit nė fjalė. Kjo vjedhje e ka dėmtuar Osmanin nė vlerėBurime tė afėrta me artistin e njohur Osman Azemi-Stupcat, kanė njoftuar se tė javen e kaluar nė orėt e vona tė natės, hajnat kanė vjedhur gjėsende me vlerė nė shtėpinė e artistit nė fjalė. Kjo vjedhje e ka dėmtuar Osmanin nė vlerė materiale prej rreth 6 mijė euro materiale prej rreth 6 mijė euro
“Vjedhja ka ndodhur nė orėt e vona tė mbrėmjes kur askush nuk ishte nė shtėpi, hajnat kanė marrė njė pjesė tė stolive tė bashkėshortes sė Osmanit nė vlerė prej 6 mijė eurosh dhe pasaportat e Osmanit, tė bashkėshortes dhe djalit tė tij me viza valide njėvjeēare”, - ka thėnė burimi i Infopress-it. Rasti ėshtė lajmėruar nė polici, ndėrsa policia ka dalė nė vendin e ngjarjes dhe ėshtė duke hetuar rastin. Gjithnjė sipas kėtij burimi, Osmani ditėn e premte kishte pėr tė udhėtuar jashtė Kosovės, por meqė ka ndodhur vjedhja e pasaportave ai e ka shtyrė udhėtimin derisa policia tė pėrfundojė hetimet....


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Hajnat vjedhin nė shtėpinė e Osmanit tė Stupcave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: