Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jackson mendon se ėshtė alergjike nė martesė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jackson mendon se ėshtė alergjike nė martesė   14/2/2008, 17:01

Superylli i muzikės r’n’b, Janet Jackson, nuk e ka me nxitim martesėn me tė dashurin Jermaine Dupri, pasi qė mendon se ajo ėshtė "alergjike nga martesa".
Kėngėtarja ėshtė e pushtuar nga ideja e dy martesave tė mėhershme tė dėshtuara, e para me James DeBarge, me tė cilin u nda nė vitin 1985 pas njė viti sė bashku, dhe e dyta me Rene Eludondo, qė pėrfundoi nė vitin 1999, pas 13 muajsh sė bashku. 41-vjeēarja edhe njėherė ka pėrsėritur frikėn nga martesa, pasi qė thashethemet se ajo ėshtė afėr kurorėzimit po dominojnė sė fundi.
“Nėse duhet tė ndodhė, do tė ndodhė. Mua mė pėlqen gjendja si jemi dhe jam e lumtur ku jam. E kam bėrė dy herė mė herėt. Frikohem se kjo mund tė jetė fatkeqe. Jam alergjike nė martesė”, ka thėnė Jakcson e cila ėshtė nė lidhje me Dupri qė nga vitit 2002.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Jackson mendon se ėshtė alergjike nė martesė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: