Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mel B: Nuk jam fajtore pėr ndarjen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mel B: Nuk jam fajtore pėr ndarjen   14/2/2008, 17:01

Kėngėtarja Melanie Brown, ka hedhur poshtė thashethemet se grupi Spice Girls ėshtė ndarė pėr shkak tė pėrēarjes nė mes tė saj dhe anėtares tjetėr, Geri Halliwell.
Kėngėtarja fuqimisht ka mohuar fjalėt se njė vazhdim i njė zėnke tė vjetėr mes tyre, ka ēuar edhe nė ndėrprerjen e parakohshme tė turneut botėror tė grupit, duke thėnė se ribashkimi kishte krijuar njė lidhje tė fortė mes tyre.
“Ēdokush e di se Geri dhe unė kemi pasur problemet tona nė tė kaluarėn, pasi qė nė skenė ishim tė pandara dhe kjo nuk mund tė zgjatė pėrgjithmonė, por pas njė kohe tė kaluar ndaras dhe pas ribashkimit, ajo ka qenė njė gjė e mbyllur. Ne kemi njė lidhje vėrtet tė fortė”, ka thėnė Mel B.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Mel B: Nuk jam fajtore pėr ndarjen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: