Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Portman nuk dėshiron role tė prostitutės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Portman nuk dėshiron role tė prostitutės   14/2/2008, 17:00

Aktorja Natalie Portman ka thėnė se ėshtė lodhur nga skenarėt ku i duhet tė luajė rolin e prostitutės ose stiptizeres dhe se ėshtė nė kėrkim tė roleve mė romantike.
Ylli i filmit “Star Wars”, ėshtė nė kėrkim tė njė komedie tė mirė romantike, edhe pse asaj gjithmonė i kėrkohet tė luajė laviren, siē e ka bėrė edhe nė filmin “Closer”.

“Sė fundi jam frustruar me njė numėr rolesh tė striptizeres ose prostitutės, dhe kjo mė shqetėson. Dua tė gjej njė karakter qė ėshtė ca i komplikuar. Mė pėlqejnė komeditė, por ēdo herė qė lexoj njė komedi, vajza ėshtė njė e modės dhe e veshur dhe vetėm dėshiron tė martohet. Do tė mė pėlqente po ashtu njė komedi romantike, ku femra ka njė punė tė vėrtetė”, ka thėnė Portman.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Portman nuk dėshiron role tė prostitutės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: