Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Buzet e Angelina Jolie me te kerkuara

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Buzet e Angelina Jolie me te kerkuara   14/2/2008, 16:58

Sipas pacienteve ne nje klinike per operacion plastik ne Beverli Hills, gruaja perfekte duhet te kete syte si te Kejt Hollms, trup si te Xhesika Biel dhe buze si te Anxhelina Xholise Mjeket Ricard Fleming dhe Tobi Meer deklaruan se klientet nuk kerkojne te duken sakt si ndonje prej yjeve, por vetem disa nga tiparet e tyre.
Hunda me e kerkuar eshte ajo e Ketrin Hegell, faqe te Keira Najtlli dhe lekure te Paris Hillton.
Kur behet fjale per popullaritet mashkullor ne Hollivud per operacion plastik do kishin zgjedhur buzet e Met Dajmon, syte e Daniel Kreg, faqe te Xhorxh Kllunit dhe hunde te Leonardo DI Kaprios. Trupi me i deshiruar eshte ai i futbalerit Dejvid Bekam.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Buzet e Angelina Jolie me te kerkuara
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: