Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Zihen Paris hilton dhe Lindsay Lohan

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Zihen Paris hilton dhe Lindsay Lohan   14/2/2008, 16:55

Zėnka, fjalė tė kėqija dhe fyerje midis dy “vajzave tė kėqija” tė Hollivudit, Lindsey Lohan dhe Paris Hilton.

Dy yllkat nė fakt kanė animuar mbrėmjen e sė shtunės nė Los Anxhelos me njė debat me tone tė ndezura. Pasi janė gjendur nė tė njėjtin klub nate, sipas “Mirror”-it, Lohani ka sulmuar trashėgimtaren bionde, duke ulėritur publikisht: “Ēfarė do kjo qelbėsira kėtu?”. Nė kėtė moment Paris e tėrbuar ia ka kthyer fyerjen pa njė pa dy, madje me tone plot ngjyra. Pėr tė evituar njė finale tė pakėndshme, miqtė e dy vajzave kanė kėrkuar ndėrhyrjen e yllit tė hip-hopit,Timberland, shkaku i pavullnetshėm i sherrit. Tė dyja vajzat kanė marrė pjesė nė party-n e tij tė dėshiruar, pėr njė ftesė qė mund t’i shtyjė nė karrierėn muzikore.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Zihen Paris hilton dhe Lindsay Lohan
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: