Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dhurata Firmato Per Bebat E J.lo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Dhurata Firmato Per Bebat E J.lo   14/2/2008, 16:54

Vetėm njė hap e ndan Jeniferi Lopez nga “evenimenti” i mirėpritur. Ajo nuk ka mundur t’i ndahet traditės sė fortė amerikane, atė tė “Baby shower”-it.

Bėhet fjalė pėr njė festė midis grave, pėrgjatė sė cilės mamaja e ardhshme “mbulohet” nga dhurata tė dobishme pėr bebin (a thua se kėngėtarja ka me tė vėrtetė nevojė pėr to). “Baby shower” i Lopezit ėshtė organizuar nga producentja e saj nė “Gramercy Park Hotel”, nė Nju Jork, nė njė sallė tė dekoruar me rozė dhe blu dhe plotė me kristale Zwarovski. Midis dhuratave tė shumta ishte edhe njė krevat i vogėl i leoparduar dhe i fi rmosur nga Cavalli. Me siguri qė i porsalinduri do ta vlerėsojė shumė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Dhurata Firmato Per Bebat E J.lo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: