Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Qeni ka bindur Walsh tė lidhet me burrin e saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Qeni ka bindur Walsh tė lidhet me burrin e saj   14/2/2008, 16:53

Ish-ylli i serialit "Grey’s Anatomy", Kate Walsh, e ka kuptuar se burri i saj, Alex Young, ishte njeriu i duhur pėr tė, pasi qė ishte bindur nga qeni i saj.
Adhuruesja e kafshėve, Walsh, ka treguar se si ishte bėrė bashkė me Young, me tė cilin u martua gjatė shtatorit tė kaluar. “Alex e takoi Lucyn (qenin) dhe e pėlqeu, qė ishte njė prej testeve kur e takon njė djalė. Qeni qėndroi nė prehėr tė tij. Ai i dėshiron qentė po aq sa unė. Kur unė jam jashtė nė qytet, ai zakonisht rin nė shtrat me Lucyn”, ka thėnė Walsh.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Qeni ka bindur Walsh tė lidhet me burrin e saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: