Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lohan pozon pėr fushatėn e rėndėsisė sė tė dėgjuarit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lohan pozon pėr fushatėn e rėndėsisė sė tė dėgjuarit   14/2/2008, 16:52

Aktorja Lindsay Lohan ėshtė e famshmja e fundit qė ka vendosur tė ndihmojė nė fushatėn pėr rėndėsinė e tė dėgjuarit
Aktorja ka pozuar pėr rokerin dhe fotografin Bryan Adams si pjesė e fushatės “Dėgjoni botėn”. Muzikantėt Amy Winehouse, Joss Stone, Annie Lennox, Moby, dhe Harry Belafonte po ashtu kanė marrė pjesė nė kėtė projekt. Secili prej tyre ėshtė fotografuar me dorėn pas veshit, duke u pėrpjekur tė dėgjojė. Fushata ka pėr qėllim qė tė ndihmojė njerėzit tė kuptojnė rėndėsinė e tė dėgjuarit, pasi humbja e dėgjimit ėshtė problem qė prek 10 pėr qind tė tė gjithė popullsisė botėrore.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lohan pozon pėr fushatėn e rėndėsisė sė tė dėgjuarit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: