Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bendi Kthjellu nuk ndahet nga Tirana

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bendi Kthjellu nuk ndahet nga Tirana   14/2/2008, 16:49

Grupi Kthjellu, qė pėrformon muzikė pop-rock, duket se nuk rri dot larg kryeqytetit tė Shqipėrisė. Edhe pse djemtė janė nga Kosova, ata shihen jo pak herė nė zonėn e ish-Bllokut nė Tiranė, duke pėrformuar live kėngė nga repertori mė i mirė botėror.
Mėsa shprehet edhe vetė solisti i grupit, Mentori, muzika e tyre pėlqehet shumė nė Prishtinė e mė gjerė, por nė Tiranė mbėshtetja e fansave ėshtė mė e madhe dhe mė e ngrohtė.
Bendi i tyre ka vendosur tė mos shkėputet kurrė nga pėrformancat live nė kryeqytetin shqiptar, pėr tė qenė kėshtu sa mė afėr fansave tė tyre


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Bendi Kthjellu nuk ndahet nga Tirana
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: