Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Diaz dhe Pompeo nė konkurrencė pėr blerjen ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Diaz dhe Pompeo nė konkurrencė pėr blerjen ...   14/2/2008, 16:47

Cameron Diaz ėshtė duke u pėrballur me konkurrencėn e aktores sė serialit "Grey’s Anatomy", Ellen Pompeo, gjatė tentimin pėr tė blerė njė apartament nė New York, pasi qė tė dyja aktoret kanė ofruar nga 5.5 milion dollarė.
Vendbanimi luksoz pėrmban katėr dhoma fjetjeje, po aq banjo dhe gjashtė tarraca, siē ka bėrė tė ditur PageSix. Diaz sė pari kishte kėrkuar kėtė apartament gjatė kohės kur ishte me Justin Timberlake, lidhje qė pėrfundoi nė janar tė vitit tė kaluar, ndėrsa ka bėrė vizitėn e fundit nė kėtė pronė edhe gjatė javės sė kaluar.
Pompeo kishte vizituar kėtė pjesė pėr herė tė parė gjatė javės sė kaluar, por asnjėra ende nuk ka marrė ndonjė hap mė konkret.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Diaz dhe Pompeo nė konkurrencė pėr blerjen ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: