Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Avril Lavigne nxjerr ne treg parfumin e saj personal

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Avril Lavigne nxjerr ne treg parfumin e saj personal   14/2/2008, 16:44

Njesoj si Britney Spears, Jennifer Lopez, Gwen Stefani, Christina Aguilera, Celine Dion, Paris Hilton e shume e shume te tjera, tani edhe Avril Lavigne ka parfumin e saj. Marka e saj e produkteve per bukurine ka pak dite qe eshte regjistruar ne zyren e Markave ne SHBA.
Sepse realisht ajo nuk do te nxjerre vetem nje parfum, por shkon me larg nga pas-rroja tek shkuma e rrojes, nga vaji per trupin, tek sapuni per syte, nga shampot, tek pecetat e lagura deri tek pudrat per kembet...
Mbase kjo nisem eshte ndermare nga Avril, pasi ajo ka mesuar se vetem ne 2006, dy parfumet e Jennifer Lopez arketuan 77 milione dollare.
Kjo supozohet te fitoje me shume duke qene se ofron nje game me te gjere produktesh. Po mendoni pak qe deri para pak vitesh, rrinte si palaco --- "Complicated" = Zhulse.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Avril Lavigne nxjerr ne treg parfumin e saj personal
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: