Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Natalia Bush,mė e pėlqyera nė kalendarė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Natalia Bush,mė e pėlqyera nė kalendarė   14/2/2008, 16:43

Natalia Bush ėshtė mė e pėlqyera ndėr kalendarėt e vitit 2008. Modelja, e cila pėr vitin 2008 i ka dhuruar fansave tė\ saj plot dy kalendarė duke u bėrė mė e pėlqyera nė Evropė. Sidomos me foto nė plazh modelja ka sfiduar edhe modelet mitike nė kėto poza, Rosaria Cannavņ e Valeria Marini, tė cilat u bėnė tė famshme me kėto tip fotosh nė kalendarė.

Nė fakt nuk kanė faj qė e pėlqejnė kaq shumė modelen spanjolle, pasi siē shihet edhe nga fotot, linjat e saj tė lėnė pa frymė. Pėrveē kėsaj, modelja Bush ka mjaft avantazhe edhe nga gjatėsia, pasi ėshtė e gjatė njė metėr e nėntėdhjetė centimetra. 23- vjeēarja me origjinė nga Tenerife, nė vitin 2005 ka rėnė nė sy pėr linjat e saj tė buta por perfekte, duke fituar titullin “Miss Roberta”.Nė vitin 2007 ka realizuar njė kalendar ku ka i ka lėnė pak vend imagjinatės. Dhe mbas njė viti ka bėrė dy tė tillė duke pranuar tė zhvishet e tėra. E si mos tė ēmenden burrat kur shohin nė kalendar Natalinė, ashtu siē e ka bėrė nėna?


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Natalia Bush,mė e pėlqyera nė kalendarė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: