Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mary J. Blige“AMY, TĖ NDIHMOJ UNĖ!”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mary J. Blige“AMY, TĖ NDIHMOJ UNĖ!”   14/2/2008, 16:41

Mary J. Blige i ka ofruar ndihmė kėngėtares Amy Winhouse, pėr luftėn kundėr vartėsisė nga alkooli dhe droga.

“Kam shumė gjėra pėr t’i thėnė Amy-it”, ka thėnė kėngėtarja pėrgjatė njė interviste. Pastaj ka shtuar: “Ndoshta ajo nuk do tė mė dėgjonte. Unė e di shumė mirė sesi ndihet, pasi kur kam qenė nė tė tilla rrethana nuk dėgjoja asnjeri”. Edhe Mary J. Blige nė fakt ka pasur probleme me vartėsinė nga droga dhe alkooli. “Njė ditė “tė bukur” u pashė nė pasqyrė dhe kuptova se kisha me tė vėrtetė nevojė pėr ndihmė. Tashmė jam shumė mirė dhe jam gati tė ndihmoj edhe Amy-n”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Mary J. Blige“AMY, TĖ NDIHMOJ UNĖ!”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: