Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shpat Kasapi nė ekranin grek

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Shpat Kasapi nė ekranin grek   14/2/2008, 16:37

Shpat Kasapi do tė jetė sė shpejti protagonist edhe nė njė prej ekraneve greke. Ėshtėky lajmi i fundit, qė na vjen pėr kėngėtarin shqiptar nga Maqedonia .
Ndonėse nuk dimė se cili ėshtė prgrami, qė i ka bėrė ftesėn mėsojmė, se Shpati e
ka pranuar atė duke besuar se kėtė radhė teleshikuesit mė tė vėmendshėm tė tij, nė “Antena” do tė jenė shqiptarėt, qė jetojnė nė shtetin helen. Pas daljes sė kėngės sė tij tė re, pak kohė mė parė, “Sonte do tė pi”, Shpat Kasapi duket se ka nisur njė fushatė tė gjerė koncertesh.
Brenda njė periudhe tė shkurtėr ai ka qenė disa herė nė Shqipėri, ndėrsa mėsojmė se shumė shpejt do tė jetė si i ftuar edhe nė stacionin televiziv grek, ndoshta nė njė emision muzikor. Kohėt e fundit, kėngėtari shqiptar nga Maqedonia ėshtė bėrė pjesė edhe e faqeve rozė, pėr lajme tė ndryshme e shpesh edhe kontradiktore rreth jetės sė tij private. Natyrisht besojmė se Shpati tashmė ka kuptuar, se nuk mund ta evitojė kėtė pjesė dhe se ky ėshtė ēmimi i tė qenit person publik. Edhe pse vazhdon tė jetė i pranishėm nė lokalet e natės nė kryeqytet, nuk dimė nėse kėtė vit Shpat Kasapi do tė jetė pjesėmarrės nė Topfest, ashtu si vitin e kaluar.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Shpat Kasapi nė ekranin grek
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: