Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Eva Green: Nuk kam flirtuar me Sarkozyn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Eva Green: Nuk kam flirtuar me Sarkozyn   14/2/2008, 16:31

Aktorja Eva Green, ka mohuar se ka refuzuar presidentin francez Nicolas Sarkozy, duke thėnė se politikani kurrė nuk i kishte propozuar asaj.
Aktorja, e cila ishte pjesė e filmit tė vitit 2006, “Casino Royale”, u raportua se kishte refuzuar ofertėn e Sarkozyt pėr ta shoqėruar atė nė njė udhėtim zyrtar nė SHBA nė nėntorin e kaluar.
Por, bukuroshja 27 – vjeēare, thotė ajo se kurrė as nuk ishte njohur me Sarkozyn, i cili mė herėt gjatė kėtij muaji u martua me ish-supermodelen, Carla Bruni. “Jo, kurrė nuk ka ndodhur asgjė. I kam lexuar tregimet dhe mendoj se ishin tmerrėsisht qesharake, pasi qė kurrė nuk e kam takuar atė”, ka thėnė aktorja.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Eva Green: Nuk kam flirtuar me Sarkozyn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: