Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fituesit e ēmimeve Grammy pėr vitin 2008

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Fituesit e ēmimeve Grammy pėr vitin 2008   14/2/2008, 16:29

Amy Winehouse dhe Kanye West kanė dalė fituesit mė tė mėdhenj tė trofeve nė 50-vjetorin e ndarjes sė ēmimeve Grammy, ndėrsa befasia e natės, doli fituesi i ēmimit pėr Albumin e vitit "Herbie Hancock's River: The Joni Letters", qė ėshtė njė koleksion i pianistit legjendar tė xhazit, Joni Mitchell - me artistė mysafirė si Norah Jones, Tina Turner dhe Corrine Bailey Rae.
Fituesit nė kategoritė mė tė rėndėsishme:
ALBUMI I VITIT
“River: The Joni Letters”, Herbie Hancock
INCIZIMI I VITIT

''Rehab,'' Amy Winehouse

KĖNGA E VITIT

''Rehab,'' Amy Winehouse

ARTISTI I RI

Amy Winehouse

ALBUMI REP

“Graduation”, Kanye West

ALBUMI ROK

“Echoes, Silence, Patience & Grace”, Foo Fighters

ALBUMI NĖ MUZIKĖN ALTERNATIVE

“Icky Thump”, The White Stripes

ALBUMI POP

“Back to Black”, Amy Winehouse

ALBUMI COUNTRY

“These Days”, Vince Gill

ALBUMI R&B

“Funk This”, Chaka Khan

ALBUMI BASHKĖKOHOR R&B

“Because Of You”, Ne-Yo

POP VOKALI FEMĖR

''Rehab,'' Amy Winehouse

POP VOKALI MASHKULL

''What Goes Around...Comes Around,'' Justin Timberlake

POP PERFORMANCA NĖ DUET OSE GRUP

''Makes Me Wonder,'' Maroon 5

ROK VOKALI SOLO

''Radio Nowhere,'' Bruce Springsteen

ROK PERFORMANCA NĖ DUET OSE GRUP

''Icky Thump,'' The White Stripes

HARD ROK PERFORMANCA

''The Pretender,'' Foo Fighters

KĖNGA ROK

''Radio Nowhere,'' Bruce Springsteen

VOKALI R&B FEMĖR

''No One,'' Alicia Keys

VOKALI R&B MASHKULL

''Future Baby Mama,'' Prince

PERFORMANCA R&B NĖ DUET OSE GRUP

''Disrespectful,'' Chaka Khan me Mary J. Blige

KĖNGA R&B

''No One,'' Alicia Keys

SOLOKĖNGĖTARI RAP

''Stronger,'' Kanye West

BASHKĖPUNIMI REP

''Umbrella,'' Rihanna me Jay-Z

PERFORMANCA REP NĖ DUET OSE GRUP

''Southside,'' Common me Kanye West

KĖNGA REP

''Good Life,'' Kanye West me T-Pain

VOKALI FEMĖR COUNTRY

''Before He Cheats,'' Carrie Underwood

VOKALI MASHKULL COUNTRY

''Stupid Boy,'' Keith Urban

PERFORMANCA COUNTRY NĖ DUET OSE GRUP

''How Long,'' Eagles

KĖNGA COUNTRY

''Before He Cheats,'' Carrie Underwood

ALBUMI MĖ I MIRĖ PĖR FILM, TELEVIZION OSE MEDIA TJERA VIZUALE

Love, the Beatles.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Fituesit e ēmimeve Grammy pėr vitin 2008
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: