Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sonte ndarja e ēmimeve Grammy

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Sonte ndarja e ēmimeve Grammy   11/2/2008, 03:47

Nė Los Angeles sonte do tė ndahen ēmimet Grammy. Nė mesin e favoritėve, siē pohon shtypi i Hollywoodit janė, Amy Winehouse, Kanye West dhe "Foo Fighters" tė cilėt kanė marrė mė sė shumti nominime.
Kanye West ėshtė nominuar pėr ēmimet muzikore amerikane nė tetė kategori, derisa Amy Winehouse nė gjashtė, pėrfshirė edhe kategoritė pėr performuesen mė tė mirė, klipin dhe kėngėn e vitit pėr hitin e saj "Rehab" dhe albumin e vitit, pėr "Back to Black".
Nė nominimet pėr kategorinė klipi i vitit janė futur edhe Beyonce, pėr "Irreplaceable", "Foo Fighters" pėr "The Pretender", Rihanna pėr "Umbrella" si dhe Justin Timberlake, pėr "What Goes Around Comes Around".


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Sonte ndarja e ēmimeve Grammy
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: