Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Orinda Huta thyen heshtjen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Orinda Huta thyen heshtjen   11/2/2008, 03:43

Nuk e kishim dėgjuar zėrin e kėngėtares Orinda Huta qė prej disa kohėsh, pasi mediat pėrfolėn nėnshtesinė irlandeze tė saj. Duket se kjo ishte njė arsye pėr t’ju shmangur daljeve tė tjera nėpėr gazeta e televizione, pa harruar edhe faktin qė ajo nuk kishte ndonjė projekt nė dore si kėngė apo album te ri.
Por, pas gjithė kėtyre muajve heshtje, Orinda siē shkruan gazeta Korrieri, ka vendosur qė tė bėhet e gjallė. Njė kėngė e njė videoklip i ri qė janė realizuar nė Shqipėri, do e rikthejnė edhe njėherė loliten bukuroshe nė stacionet muzikore.
Pėr kėngėn e re ajo ka bashkėpunuar me njė kompozitor tė njohur, ndėrsa subjekti qė del pėrmes tekstit ėshtė edhe kėtė herė dashuria.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Orinda Huta thyen heshtjen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: