Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mbrojtja e enėve tė gjakut vetėm me aparait

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Mbrojtja e enėve tė gjakut vetėm me aparait   13/11/2007, 18:32

Mbrojtja e enėve tė gjakut vetėm me aparait Angiostar

Pacientėt qė vuajnė nga sėmundjet e enėve tė gjakut, prej 2-muajsh nuk kanė mundur tė bėjnė ekzaminime me aparatin Angiostar. Ėshtė i vetmi aparat nė vendin tonė qė realizon ekzaminimin e kėtyre sėmundjeve dhe ndodhet nė Spitalin e Neurokirurgjisė, pranė Qendrės Spitalore Universitare "Nėnė Tereza". E, megjithėse ėshtė i domosdoshėm, nuk ėshtė nė shėrbim tė pacientėve, pėr shkak tė defektit qė ka dhe zėvendėsimit me njė aparat tjetėr qė pritet t'i bėhet. Kėshtu, pacientėt pohojnė se janė nė listėn e pritjes pėr ndėrhyrje me aparatin Angiostar, ndėrsa pacientė tė tjerė thonė se iu duhet tė marrin rrugėt e botės, nėse aparati nuk vihet nė funksion shpejt. Ndėrsa shefi i shėrbimit tė Imazherisė, Krenar Preza, pohon se aparati Angiostar do tė zėvendėsohet shumė shpejt me njė aparat tjetėr mė cilėsor dhe qė do tė jetė shumė i kushtueshėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Mbrojtja e enėve tė gjakut vetėm me aparait
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Shėndeti-
Kėrce tek: