Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jolie humb ēmimin Oskar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jolie humb ēmimin Oskar   9/2/2008, 15:35

Angelina Jolie ka humbur Oskarin tė cilin e fitoi nė vitin 1999, nė kategorinė e aktores dytėsore pėr rolin nė filmin "Girl, Interrupted", siē shkruan magazina amerikane "OK".
Jolie ia kishte dhėnė ēmimin nėnės sė saj Marcheline Bertrand pas ceremonisė. Kur Bertrand vdiq nė janar tė vitit tė kaluar, Jolie ka bartur teshat nga vendi ku kishte jetuar nėna e saj, por Oskari kishte munguar, siē raporton magazina “OK”.
“Angie nuk shqetėsohet pėr ēmimin. Vėrtet, ėshtė nder i madh tė fitosh njė Oskar, por Angie e mendon veten mė shumė si njė person humanitar dhe nėnė, se sa si aktore”, ka thėnė njė burim.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Jolie humb ēmimin Oskar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: