Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kate Hudson mund t’i kthehet ish-burrit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kate Hudson mund t’i kthehet ish-burrit   9/2/2008, 15:34

Kate Hudson ka thėnė se ajo dhe ish-burri Chris Robinson mund tė bashkohen njė ditė, por ėshtė zotuar se kurrė nuk do tė martohet sėrish.
Ēifti, i cili ka njė djalė katėrvjeēar, zyrtarisht i dha fund lidhjes gjashtėvjeēare nė nėntor tė vitit tė kaluar, por ata vazhduan tė mbeten tė afėrt dhe Hundson ende e konsideron ish-burrin si “familje”.
“Kurrė nuk i dihet. Chris ėshtė familja ime. Pa marrė parasysh ēfarė vėshtirėsish kemi kaluar nė jetė, ne bėmė sė bashku diēka qė ėshtė shumė e fuqishme, ne patėm njė fėmijė”, ka thėnė Hudson.
Por aktorja ka pėrjashtuar martesėn dhe preferon tė ndjekė modelin e nėnės sė saj Goldie Hawn dhe njerkut Kurt Russell, tė cilėt kanė qenė tė lumtur pėr 25 vjet, megjithėse janė tė pamartuar.
“Kush ka nevojė pėr martesė? Prindėrit e mi janė ende sė bashku dhe nuk janė tė martuar”, ka shtuar aktorja.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Kate Hudson mund t’i kthehet ish-burrit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: