Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bleona Qerreti, ne pune edhe per "Shen Valentin"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bleona Qerreti, ne pune edhe per "Shen Valentin"   9/2/2008, 15:33

Kengetarja shqiptare qe prej disa vitesh jeton ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes, ka vendosur qe edhe per festen e te dashuruarve te jete ne krye te detyres.
Disa ftesa per te kenduar dhe sigurisht ca para me shume duket se ia kane prishur mendjen Bleones qe te jete e pranishme neper klube te medhenj te Amerikes dhe jo prane te fejuarit te saj, Ganiut. Shume i duruar dhe ky djaloshi! Pasi Bleona Qerreti nderroi mendje vetem disa dite para dates se marteses, sepse po merrej me albumin e ri dhe videoklipin, tani vjen radha e "Shen Valentinit", qe ata te festojne te ndare. Per kengetaren e njohur duket se puna dhe parate vijne para dashurise, ndaj edhe per 14 shkurt ka zgjedhur alternativen e pare, pasi normale, burri aty eshte… pret.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Bleona Qerreti, ne pune edhe per "Shen Valentin"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: