Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jehona Sopi mbetet pa fakultet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jehona Sopi mbetet pa fakultet   9/2/2008, 15:30

Prej disa kohesh e kemi kuptuar se shkollimi nuk eshte qellim ne vetvete i shume personazheve te njohur VIP. Pas Ledion Licos, Zajmines dhe Eralda Hitajt, vjen radha e nje tjeter kengetareje qe te braktise fakultetin
Jehona Sopi, kosovarja qe debutoi edhe te "Kenga magjike", ka vendosur qe t'u thote lamtumire studimeve te larta, sepse angazhimi kryesor mbetet kenga, videoklipet dhe albumet muzikore. Studentja e nje universiteti privat ne Prishtine, ne profilin e menaxhim-biznesit, ka menduar qe karriera ne kohe kapitalizmi eshte me e rendesishme se disa leksione bajate, qe tek e fundit te sigurojne vetem nje diplome.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Jehona Sopi mbetet pa fakultet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: