Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britney braktiset nga i ati

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Britney braktiset nga i ati   9/2/2008, 15:29

Duket se pėrveē mamasė, nuk ka tjetėr njeri qė mund tė ngushėllojė kėngėtarėn amerikane, Britney Spears, nė kėto kohė tė vėshtira qė po kalon.
Babai i saj, Jamie, e ka lėnė tė bijėn nė qendrėn spitalore UCLA, duke i kthyer shpinėn. Nga ana e saj, Britney i ėshtė lutur duke i thėnė qė kėto kohė tė vėshtira do tė kalojnė dhe ata do tė jenė sėrish bashkė si mė parė, por ai i ėshtė pėrgjigjur: "Sa do tė doja, por nuk mundem".
Pas kėsaj, Britney ka kaluar orė tė vetmuara, e mbyllur nė njė dhomė tė veēantė tė spitalit, ndėrsa nuk preferoi tė fliste me njeri. Ajo ėshtė irrituar edhe me tepėr, kur ka mėsuar nga personeli mjekėsor, se njė pjesėtar i familjes ka paguar pėr ta mbajtur tė izoluar nė spital


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Britney braktiset nga i ati
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: