Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fergie kundėr fshehtėsive

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Fergie kundėr fshehtėsive   9/2/2008, 15:28

Fergie ka reaguar ndaj thashethemeve se ėshtė duke pritur fėmijė, ndėrsa ka shfrytėzuar momentin pėr t’i sulmuar koleget e saj, Christina Aguilerėn dhe Jennifer Lopezin, tė cilat refuzojnė tė tregojnė haptas se janė shtatzėna.
Anėtarja e grupit “Black Eyed Peas” thotė se nuk do ta kishte fshehur nėse do tė ishte shtatzėnė.
“Ėshtė ēmenduri. Duket qartė kur njė femėr ėshtė shtatzėnė, ndėrsa ato prapė e mohojnė. Duket qė iu pėlqen kujdesi i shtypit”, ka thėnė Fergie.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Fergie kundėr fshehtėsive
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: