Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Barton nuk ishte e popullarizuar nė shkollė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Barton nuk ishte e popullarizuar nė shkollė   9/2/2008, 15:27

Ish-aktorja e serialit "The O.C.", Mischa Barton nuk ishte e popullarizuar nė shkollė, por nuk i linte pėrshtypje se ēfarė mendonin tjerėt pėr tė.
22-vjeēarja pranon qė nuk ishte njė fėmijė “cool” gjatė viteve tė saj tė shkollės, por thotė se nė shkollėn e saj tė artit tė gjithė fėmijėt ishin tė ndarė nė grupe.
“Nuk isha e popullarizuar. Shkoja nė njė shkollė tė kėndshme tė artit ku shoqėria ishte e ndarė nė grupe. Vetėm dy ose tre fėmijė qėndronin bashkė. Nuk e di arsyen e kėsaj, por tė tillė ishin fėmijėt”, ka thėnė Mischa.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Barton nuk ishte e popullarizuar nė shkollė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: