Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Grammy Awards do tė ishte i mėrzitshėm pa Winehouse

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Grammy Awards do tė ishte i mėrzitshėm pa Winehouse   8/2/2008, 20:49

Producenti muzikor Mark Ronson shpreson qė Amy Winehouse do tė jetė e pranishme nė ndarjen e ēmimeve Grammy nė Los Angeles gjatė tė dielės, sepse evenimenti do tė ishte "i mėrzitshėm pa tė".
Winehouse nė kėrkim tė lejes pėr tė hyrė nė SHBA, me qėllim tė merr pjesė nė ceremoninė e Grammy Awards, ku ėshtė e nominuar nė gjashtė kategori.
Ronson, i cili ka bashkėpunuar me Winehouse nė albumin e saj “Back To Black”, thotė qė Grammyt do t’i mungojė argėtimi pa praninė e 24 vjeēares. “Shpresoj qė Amy do tė vijė. Do tė jetė mėrzitshėm pa tė”, ka thėnė ai.
Winehouse ėshtė pėrzėnė nga SHBA tetorin e kaluar, pasi ishte arrestuar dhe gjobitur pėr posedim tė kanabisit nė Norvegji.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Grammy Awards do tė ishte i mėrzitshėm pa Winehouse
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: