Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Stone frikohet nga rėnia e flokėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Stone frikohet nga rėnia e flokėve   8/2/2008, 02:35

Kėngėtarja britanike, Joss Stone, ka ndėrprerė sė ngjyrosuri flokėt e saja pasi qė ato kishin filluar t’i bien.
20-vjeēarja u bė e famshme viteve tė fundit edhe pėr pamjen e saj me ndryshime tė shpeshta tė ngjyrės. Por ka zgjedhur t’i rikthehet rrėnjės sė saj bionde, duke u frikuar se do t’i humbasė nėse do tė vazhdojė t’i ngjyros flokėt.

“I kam provuar tė gjitha ngjyrat, por flokėt e mia kanė filluar tė dobėsohen, andaj vendosa tu jap pak pushim”, ka htėnė Stone.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Stone frikohet nga rėnia e flokėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: