Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mariah shokohet pėr hundėn e rreme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mariah shokohet pėr hundėn e rreme   8/2/2008, 02:33

Mariah Carey gati u tėrhoq nga filmi "Tennessee" kur kuptoi qė regjisori, Aaron Woodley, planifikonte tė pėrdorte protezė qė ta bėnte atė tė dukej e shėmtuar.
Pop-kėngėtarja vendosi tė luante kamerieren Krystal pas tėrheqjes sė Janet Jacksonit nga filmi, por ishte shokuar kur mėsoi se duhej tė mbante njė hundė tė rreme.
Njė burim i brendshėm thotė se nga kėngėtarja ėshtė kėrkuar tė mbajė edhe vetulla falso pėr filmin e ri.
“Mariah ėshtė person shumė i kėndshėm pėr tė punuar, tė gjithė e duan. Por asaj nuk i pėlqen tė duket e shėmtuar nė rol. Kur e pa hundėn ajo vendosi tė mos luajė nė film. Ajo dukej shumė e pasigurt pėr paraqitjen e saj”, ka thėnė ky burim.
Megjithatė, pėrcaktimi i Careyt pėr tė luajtur nė njė film tė suksesshėm, e bėri qė ajo tė pajtohej pėr tė bėrė ēkado qė ishte e nevojshme pėr realizimin e filmit.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Mariah shokohet pėr hundėn e rreme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: