Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Paltrow kthehet nė besimin Kabbalah?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Paltrow kthehet nė besimin Kabbalah?   8/2/2008, 02:31

Gwyneth Paltrow thuhet se ėshtė rikthyer nė besimin e mikeshės sė saj Madonna, Kabbalah, pas thashethemeve qė thoshin se ajo ėshtė sėrish shtatzėnė me fėmijėn e tretė.
Aktorja ėshtė parė duke dalė nga Qendra Kabbalah nė New York gjatė javės sė kaluar, pasi qė kishte qėndruar afro njė orė nė brendi. Njė burim ka thėnė se Paltrow ėshtė kthyer nė besimin ēifut, pėr tė gjetur pėrgjigjen pas njė viti mjaft tė vėshtirė.
“Gwyneth ka vendosur se ėshtė koha ta provojė atė. Ajo kėrkon diēka; kėsaj here nė Kabbalah. Ajo po i zbulon besimet e saj”, ka thėnė njė i afėrm i aktores.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Paltrow kthehet nė besimin Kabbalah?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: