Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lohan: Paparacėt mė bėjnė tė dukem e dehur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lohan: Paparacėt mė bėjnė tė dukem e dehur   8/2/2008, 02:30

Aktorja problematike, Lindsay Lohan, ka thėnė se ajo portretizohet gabimisht si dikush qė gjithmonė kalon kohėn nėpėr ndeja, sepse fotot e kėqija e bėjnė dukjen e saj tė dehur.
Aktorja ėshtė lodhur nga mediat tė cilat flasin sė tepėrmi pėr reputacionin e saj prej njė fėmije tė egėr, duke pohuar qė ajo nuk pi aq shpesh sa edhe shkruajnė mediat.
Lohan ka kaluar verėn e vitit tė kaluar nė qendėr rehabilitimi, dhe 84 minuta nė burg, pas dy aksidenteve nėn ndikim tė alkoolit. Stili i jetės sė saj, i mbushur me plot ndeja, e ka futur nė telashe edhe me shefin e Hollywoodit, pasi qė ajo nuk e ka menaxhuar kohėn siē ėshtė dashur.
Por ylli ua vė fajin fotografėve qė e paraqesin pamjen e saj si tė dehur gjatė tėrė kohės.
Ajo ka thėnė pėr revistėn amerikane Harper's Bazaar, "Kamerat janė gjithmonė tė pranishme, dhe ato gjithmonė kėrkojnė anėn negative. Vetėm njė herė tė rrotullosh sytė dhe tė marrin si tė dehur. Njė hap i gabuar, njė pėrdredhje e nyjės sė kėmbės, dhe jeni tė dehur. Ata mund tė deklarojnė, 'Lindsay e dehur nė pikė tė ditės!' E nė fakt unė s’kam qenė asnjėherė nė jetėn time, nė tė vėrtetė".


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lohan: Paparacėt mė bėjnė tė dukem e dehur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: