Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ariana Cena – njė shqiptare imazh i firmave Nike dhe Puma

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ariana Cena – njė shqiptare imazh i firmave Nike dhe Puma   8/2/2008, 02:28

Nuk janė pak, por shumė emra djemsh e vajzash tė reja shqiptare, qė sot janė bėrė imazhe tė disa kompanive prestigjioze kudo nė bote. Mė e fundit prej tyre ėshtė Ariana Cena.
Ndonėse ka lindur nė Kosovė, ajo jeton prej vitesh nė Gjermani dhe ka mundur qė tė ndėrtojė atje njė karrierė qė ēdo bashkėmoshatare e saj do ta kishte zili.
Ne vitin 2002 ajo nisi hapat e parė nė fushėn e modelimit. Ftesa i erdhi krejt papritur nga njė fotograf, i cili e ndihmoi tė realizonte njė set tė plotė fotografish pėr firmėn "C&A".
Pas kėsaj Ariana bashkėpunoi me fotografė tė ndryshėm nė Gjermani, duke punuar pėr firmat "Nestle", "Skechers", "Ramazzotti", "LG Model Contest" dhe sė fundi ka nėnshkruar kontratėn pėr markat e njohura sportive "Puma" dhe "Nike", njofton gazeta Korrieri.
Ariana ėshtė bėrė e njohur nė Shqiperi pėrmes pjesėmarrjes si konkurrente kėngėtare nė edicionin e katėrt tė "Top fest", ndėrsa shumėkush nė Kosove e identifikon atė si vajzėn bukuroshe qė ka kėrcyer nė klipin e Big Mamės me titull, "Video seksi".


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ariana Cena – njė shqiptare imazh i firmave Nike dhe Puma
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: