Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Minogue: Me Martinez jemi vetėm miq

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Minogue: Me Martinez jemi vetėm miq   8/2/2008, 02:27

Kėngėtarja australiane, Kylie Minogue, ka mohuar fjalėt qė qarkullojnė se ajo ka rifilluar lidhjen me ish-tė dashurin e saj, aktorin francez Olivier Martinez.
Dyshja u ndanė gjatė vitit tė kaluar, pasi qė Martinez ishte fotografuar duke u puthur me aktoren spanjolle Penelope Cruz. Por kohėve tė fundin u shkrua se ata ishin sėrish sė bashku, pasi qė ishin parė njė takim romantik nė Paris, gjatė fundit tė javės sė kaluar.
“Kisha njė darkė me ish-tė dashurin tim dhe gjėja e ardhshme qė dėgjoj ėshtė debati nėse do tė kemi familje. Nuk kemi biseduar rreth kėsaj. Siē kam thėnė mė herėt, ne jemi vetėm miq”, ka thėnė Minogue.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Minogue: Me Martinez jemi vetėm miq
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: