Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 50 Cent: Nuk jemi tė gatshėm pėr president afro-amerikan

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: 50 Cent: Nuk jemi tė gatshėm pėr president afro-amerikan   8/2/2008, 02:26

50 Cent, ėshtė i merakosur se kandidati afro-amerikan pėr president tė Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės, Barack Obama, mund tė vritet nėse i fiton zgjedhjet.
Kėngėtari i njohur me hitin “In Da CLub”, beson se Amerika nuk ėshtė e gatshme pėr njė lider me ngjyrė, andaj ai ka vendosur tė pėrkrahė rivalin tjetėr demokrat tė Obamės, Hillary Clinton.
“Mendoj se mund ta vrasin atė”, ka thėnė reperi nė njė emision nė MTV. Reperi nė dhjetor tė vitit tė kaluar argėtoi afro 25 mijė adhurues tė muzikės sė tij, nė njė koncert tė organizuar nė Prishtinė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
50 Cent: Nuk jemi tė gatshėm pėr president afro-amerikan
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: