Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cristiano Ronaldo si Maradona dhe Pele

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Cristiano Ronaldo si Maradona dhe Pele   6/2/2008, 23:12

Cristiano Ronaldo si Maradona dhe PeleKualifikimi nė gjysmėfinale, portugezi i ri i "djajve tė kuq", Kristiano Ronaldo ka marrė mė sė shumti lėvdata, madje bashkėlojtari i tij, Patrik Evra ka theksuar se "Kristiano Ronaldo ėshtė i mirė aq sa Pele e Maradona nė kohėn e tyre".
"Kristiano mund tė bėjė tė njėjtė gjė sikur Pele, Maradona apo Xhorxh Best. Ai mė tė vėrtet mund tė jetė njėri prej futbollistėve mė tė mirė nė botė i tė gjitha kohėrave. {shtė gjė e shkėlqyeshme pėr kėtė djalosh fakti se ai gjėrat e tilla nuk i bėn vetėm nė stėrvitje, por ēdo veprim ėshtė i aftė ta pėrsėrisė kur ėshtė mėse e nevojshme. Dhe mė rėndėsi ėshtė se ai nuk luan nė atė mėnyrė vetėm pėr vetėn e tij, por pėr skuadrėn, tifozėt dhe natyrisht pėr fitore", ka theksuar Evra. Sipas tij, rruga deri te suksesi pėr Manēester Junajtedin ende ėshtė e gjatė. "Nėse nuk fitojmė asgjė njerėzit do tė thonė se kemi luajtur futboll tė mirė, por pėr mua kjo nuk mjafton. Nėse nuk fitojmė asnjė trofe, atėherė ky do tė jetė njė edicion i dobėt pėr ne, pa marrė parasysh se kemi luajtur mirė. Duhet tė fitojmė sė paku njė ose dy trofe nė kėtė ediicon. Tre trofe janė fantazi, por gjithēka ėshtė e mundshme", ka vlerėsuar Evra, duke shtuar: "Nėse gjėrat shkojnė sipas planit, atėherė shumė lehtė mund tė ndodh qė gjėrat tė shkojnė nė mėnyrėn mė tė mirė. Fundi i edicionit pėr Manēester Junajtedin mund tė jetė i shkėlqyeshėm ose mund tė jetė i tmerrshėm. Nė futboll llogariten vetėm trofetė e fituara, kurse vendin e dytė nuk e kujton askush. Kam njė pėrvojė tė tillė nė garėn pėr titull kampioni, kur kam luajtur tek Monako nė vitin 2004. Nė janar kishim 10 pikė epėrsi ndaj Lionit dhe u kualifikuam nė finale tė Ligės sė Kampionėve, por nė fund nuk fituam asgjė. E di saktė se nė cilin moment gjėrat filluan tė shkojnė negativisht dhe nuk dua ta pėrjetojė njė gjė tė tillė sėrish", ka pėrfunduar Evra.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Cristiano Ronaldo si Maradona dhe Pele
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: