Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 "Piratėt" 216.3 milionė dollarė fitim ...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: "Piratėt" 216.3 milionė dollarė fitim ...   6/2/2008, 23:04

Piratet e Disney-t te udhehequr nga Jack Sparrow Johnny Depp vazhdojne te jene me te paret ne SHBA. Per te dyten fundjave rradhazi Pirates of the Caribbean: At Worlds End ka arketuar 43.2 milione dollare duke e cuar totalin e fitimeve 216.5 milione dollare.
Ne vendin e dyte te filmave me te pare eshte Knocked Up me 29.3 milione, i ndjekur nga Shrek ne vendin e 3 me 26.7 milione dollare.
Piratet e Karaibeve, vazhdojne ende te jene shume te sukseshem edhe ne pjesen tjeter te botes. Filmi vazhdon te shfaqet edhe ketu ne Shqiperi.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
"Piratėt" 216.3 milionė dollarė fitim ...
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: