Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Johnny Depp, mė i kėrkuari nė Hollywood

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Johnny Depp, mė i kėrkuari nė Hollywood   6/2/2008, 23:01

Johnny Depp eshte nje prej yjeve me te dashura te botes: eshte terheqes, nuk zhgenjen ne asnje film dhe filmi i tij i fundit po ecen jashtezakonisht mire. Depp ka thene se Piratet dhe Jack Sparrow e kane bere ate te famshem ne cdo cep te globit. Sa i perket vleresimeve ai ka marre dy kandidatura per Academy Awards ne 2004 dhe 2005, por nuk ka fituar asnjeren.
Paveresisht kesaj, vete aktori nuk ka qene aspak i zhgenjyer per mos marrjen e ketyre cmimeve.
-Nuk dua te ngrihem mes gjithe atyre njerzve te rendesishem dhe ti falenderoj. Me frikeson kjo gje. Me mjaftojne kandidaturat. Ndihem shume i nderuar qe me kane marre ne konsiderate. Une dua vetem te luaj, role te mira, qe njerzve tu pelqejne, dhe qe pasi e shohin filmin ne kinema, ta marrin ne DVD, dhe ta shohin sa here qe i merr malli per personazhin tim. ka thene Depp.
Ai ka vazhduar duke thene se ndihet mire me jeten si europian i thjeshte: Jeta ne Holliwood eshte shume e shtirur, je ti gjithmone ne qender te vemendjes. Se di pse kjo nuk ma mbush mendjen. Une nuk e njoh fare Kalifornine, jam tamam si i huaj atje dhe me pelqen kjo. Vemendja nuk i ben mire askujt. Te kthen ne nje njeri qe sje ā ka perfunduar Johnny Depp. Modestia dhe Depp flejne ne te njejtin shtrat._________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Johnny Depp, mė i kėrkuari nė Hollywood
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: