Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 D.Beckham: "E ėndėrroj akoma ish ekipėn time"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: D.Beckham: "E ėndėrroj akoma ish ekipėn time"   6/2/2008, 22:58

David Beckham me sa duket pasi ėshtė nė skuadrat e Spanjės, ka zėnė vend atje dhe nuk don qė t largohet. Kėto janė vetėm thash e theme pasi vet David ka thėnė se tė rrish nė spanjė nuk ėshtė keq, por dhe ti largohet fatit pėr tu kthyer nė ato vende qė i ėndėrroj, kurr nuk do e bėja dicka tė till.
Por thash e themet janė keqkuptuar pasi David me sa duket nuk zė vend nė Amerikė, dhe ka par vendin mė tė pėrshtatshėm, Spanjėn.Pėr kėtė ai nuk ėshtė pyetur dhe nuk dihet a ėshtė e vėrtetė apo jo, por sipas sjelljeve tė David Beckham, nuk duket qė ai do ta ndėrroje vendin e tij, Anglinė. Pėr kėtė vshtė bindur edhe vet Victoria Beckham, e cila e keqtrajtoi vendin me fjalė, por me sa duket nuk dėshiron tė qėndrojė mė atje, por do tė rrikthehet aty ku ka qėnė deri dje, dhe kurr mė nuk do kishte gabuar ashtu si ka gabuar duke e fyer Anglinė..._________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
D.Beckham: "E ėndėrroj akoma ish ekipėn time"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: