Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britney me telashe te tjera

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Britney me telashe te tjera   6/2/2008, 22:42

Vazhdojne problemet per Spears. Lajmet e keqija nuk kane te sosur.
Mesa duket, perpara pak javesh, disa te huaj kane hyre ne
apartamentin e saj duke marre disa xhirime private. Imazhet e tregojne
Spears duke konsumuar kokaine dhe marihuane, bashke me dy vajza
te tjera, me te cilat me pas perfshihet seksualisht.
Kjo nuk eshte hera e pare qe ndodh dicka e tille me kengetaren. Nje vit
me pare dolen ne rrjet disa xhirime dhe imazhe - te klasifikuara si false
- qe tregonin ciftin Spears - Federline ne intimitet...
Britney nderkohe vazhdon te jete ne terapi intensive psikiatrike, ndersa
babai eshte duke drejtuar financat e te bijes.
Shpresojme qe dielli te dale heret a vone ne jeten e trazuar te
Princeshes se Pop-it.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Britney me telashe te tjera
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: