Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Robbie rekruton Gary-n

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Robbie rekruton Gary-n   6/2/2008, 22:39

Edhe pse raportet e tyre ne vitet e fundit nuk kane qene me te mirat,
Robbie Williams ka vendosur te bashkepunoje me ish shokun e tij te
grupit, Gary Barlow, sepse do qe ky i fundit te jete autori i kengeve te
albumit te ri. Mesa duket Williams ka kontradikta me bashkepunetorin
e tij te perjetshem, ai qe i ka sjelle sukseset me te njohura -- Guy
Chambers. Mesa duket, edhe pse ata ishin zene dhe nuk flisnin prej
dy vitesh, u afruan perpara dy muajsh, por nuk ka zgjatur per shume
kohe, dhe tani Ylli i Pop-it e ka "litarin ne fyt" nga shtepia diskografike
EMI. Keshtu edhe pse nuk deshi ribashkimin, Barlow do te bashkohet ne
nje fare menyre me "te keqin" e Take That per te kompozuar kenget e
albumit te tij te ri, i cili del ne fund te ketij viti.
Pak i dihet nese, ne emer te artit, ata nuk do te kene zenka me njeri
tjetrin.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Robbie rekruton Gary-n
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: